OFERTY

AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PRZY SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ „ZAŁĘSKA HAŁDA”
TELEFON 32 – 782 – 21 – 34

Sprzedaż mieszkań

 • 3 pokojowego

  Katowice, Załęże ul. Gliwicka, spółdzielcze własnościowe prawo 55,73m², parter/IVp, 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon.
  Budynek po termomodernizacji, czysta i zadbana klatka schodowa. Sposób ogrzewania: c.o. z sieci miejskiej (podzielniki kosztów ciepła), ciepła woda z piecyka gazowego typu „junkers”.

  Cena 288 000,00 zł do negocjacji.

  Istnieje możliwość dokupienia garażu murowanego.

  Bardzo dobra lokalizacja. Szybki dojazd do centrum Katowic i innych ościennych miast poprzez A4 oraz DTŚ.
 • 2 pokojowego

  Katowice, os. Witosa,  odrębna własność, 48,65m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon.  Sposób ogrzewania z sieci miejskiej ( brak podzielników kosztów ciepła). Ciepła woda z sieci miejskiej. Cena 329 000,00 zł do negocjacji.

Wynajem  mieszkań   2 pokojowych

 • Katowice, ul. Witosa, 48,65m², 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, balkon, IVp/Xp. Budynek po termomodernizacji. Sposób ogrzewania: C.O.(bez podzielników kosztów ciepła), ciepła woda z sieci miejskiej. Koszt wynajmu mieszkania to 1100 zł + czynsz do Spółdzielni (ok. 600 zł /1os., wraz z zaliczką za wodę i C.O.) + opłata za energię elektryczną.
  Mieszkanie po remoncie i w pełni wyposażone w nowe meble i sprzęty: meble i kanapa z fotelami w dużym pokoju, w małym pokoju łóżko z materacem oraz komoda i witryną, kuchnia umeblowana z lodówką, płytą indukcyjną i piekarnikiem, łazienka z wanną i pralką, przedpokój zabudowany szafami przesuwnymi i garderobą.
  Mieszkanie dostępne od zaraz.
  Preferowane osoby bez zwierząt.
  Wynajem na zasadach najmu okazjonalnego.

Zamiany mieszkań większych na mniejsze

Katowice, Osiedle Witosa, ul. Rataja, spółdzielcze własnościowe prawo 61,07m2, VIII/VIIIp.,
3 pokoje na 2 pokoje, pierwsze piętro w budynku bez windy lub piętro obojętne w budynku z windą, (prócz parteru).

Zamiany mieszkań mniejszych na większe

 • Katowice, Osiedle Witosa ul. Witosa /parzyste/, spółdzielcze własnościowe prawo, 48,65 m2, parter/IVp., 2 pokoje na 3 pokoje na ul. Ossowskiego, Mościckiego, Rataja, Witosa /parzyste/ oprócz Witosa 36-36a i 38-38b.
 • Katowice, Osiedle  Witosa, ul. Grabskiego, spółdzielcze własnościowe prawo, 48,65 m2, parter/IVp., 2 pokoje na 3 pokoje na Osiedlu Witosa.

Inne Zamiany

Zamiana garażu typu „karlik” przy ul.Dulęby na garaż „karlik” przy ul.Ossowskiego (w zasobach S.M. „Załęska Hałda”)
lub Zamiana ogródka działkowego przy ul.Grabskiego ROD „Nadzieja” na garaż „karlik” przy ul.Ossowskiego (w zasobach S.M. „Załęska Hałda”).